Шумоізоляція салону авто

Заводська шумоізоляція далеко не завжди забезпечує пасажирам комфорт. Для заводської шумоізоляції в автомобілях використовуються найчастіше недорогі матеріали та у невеликій кількості. Для комфортного перебування у салоні автомобіля рекомендуємо встановити додаткову шумоізоляцію.

Шуми (вони ж звуки) в автомобілі можуть з'являтися як усередині, так і зовні. Внутрішні шуми - скрипи виникають, в основному, від тертя робітників салону один об одного. Зовнішні шуми можуть бути викликані як вібрацією самого кузова – шуми, що резонують, так і джерелами ззовні. Тому, завдання шумоізоляції автомобіля можна поділити на умовно три: шумопоглинання, шумоізоляція та антискрип.

схема шумоізоляції

Ці роботи мають проводитися комплексно, тому що для зниження шуму до комфортного рівня необхідно виконувати шумоізоляцію різних елементів кузова. Такі роботи проводяться із застосуванням демпфуючих матеріалів, які добре поглинають шум та вібраційні коливання. Виконуємо шумоізоляцію:

Вібродемпфери відмінно поглинають усі вібрації та перетворять їх у тепло. Вібродемпферами називаються бітумно-мастичні плитки, які приклеюють на кузов автомобіля. Їх підбирають залежно від його товщини. Також ці матеріали містять антикорозійні речовини та призначені для захисту кузова від корозії. Спеціальні звукоізолятори не пропускають будь-яких зовнішніх звуків завдяки своїй пористій структурі. Також ці матеріали ефективно утримує тепло усередині автомобіля. За допомогою антискрипних матеріалів запобігає тертю між усіма елементами обробки.

схема шумоізоляції

Перед проведенням робіт салон повністю розбирають та від'єднують електроніку. Перед початком наклеювання шумоізоляції всі поверхні знежирюються, оскільки це забезпечує максимально надійне кріплення матеріалів, що ізолюють.

Для роботи з арками зазвичай застосовуються вібродемпфуючі матеріали. Це тим, що колісні арки розташовані поблизу основних джерел шуму. Крім того, ми рекомендуємо поклеїти вібродемфер на підкрилки.

Велика увага приділяється шумоізоляції дверей, тому що вони пропускають багато зовнішнього шуму через велику площу своєї поверхні. У цьому випадку звукоізолюючі матеріали накладаються на всі внутрішні поверхні кожної двері. Тут краще використовувати полегшені матеріали, щоб продовжити службу петель та обмежувача.

Велике значення має створення шумоізоляційного шару на стелі, так як він відрізняється великою площею та невисоким ступенем жорсткості. В результаті саме через стелю можуть легко проникати звукові коливання та вібрації. Це особливо відчутно під час руху на великій швидкості та дощовій погоді.

Шумоізоляція днища виконується матеріалами, які розраховані на сильне навантаження при вібрації. Під час обробки днища використовуються звукоізоляційні матеріали великої товщини на бітумній основі. Тільки в такому випадку вони добре гаситимуть вібрації кузова.

Завдяки шумоізоляції капота забираються шуми, що надходять від двигуна. У результаті істотно знижується загальний рівень шумів під час руху машини в пробках. Для обробки капота використовуються вібродемпфери, якими покривають усі поверхні.

Після закінчення робіт виконується складання салону та приєднується електроніка. Кліпси змінюються на нові, за замовчуванням. Установка шумоізоляції дозволить виключити сторонні шуми в салоні авто під час водіння та забезпечить необхідний комфорт для водія та пасажирів.Нанопокриття

Нанопокриття

Нанопокриття не лише надасть більш глибокого блиску автомобілю, а й захистить його від дрібних подряпин та агресивного навколишнього середовища. Нанопокриття має чудові гідрофобні властивості: не затримує воду, відштовхує пил і бруд.


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.