Нанокераміка для авто

На сьогоднішній день напрямок НАНО технологій є одним із найбільш затребуваних. Досягнення в автомобільній промисловості дозволяють захистити ЛКП, шкіру, текстиль, диски, оптику та скло. Це не панацея від сильних механічних пошкоджень, але значно підвищує міцність, зносостійкість покриття та покращує зовнішній вигляд. Оброблена поверхня набуває більш насиченого глянцю, має високу гідрофобність і грязевідштовхувальний ефект.

Нанопокриття — найкращий захист від корозії та окислення металевих виробів! Завдяки щільному розміщенню кварцових наночастинок, на поверхні утворюються гідрофобний захисний шар. Гідрофобна сітка запобігає проникненню вологи, води (навіть на голий метал).

Нанокераміка для кузова

Ceramic Pro 9H

Ceramic Pro 9H

Ceramic Pro 9H — нанопокриття останнього покоління захисту кузова від пошкоджень та негативного впливу навколишнього середовища. Завдяки своїй хімічній формулі та високому ступеню очищення нанопокриття можна наносити до 10 шарів. Кожен додатковий шар додає глибину блиску та твердість ЛФП.


Кварцове нанопокриття Gyeon Q2Mohs+

Gyeon Q2Mohs+

Gyeon Q2Mohs+ – нове покоління кварцових покриттів, яке є вершиною останніх досягнень у кремнієвих технологіях (Si). Після кристалізації покриття утворює зносостійкий нанокомпозит кварцовий.


Кварцове нанопокриття Gyeon Prime

Gyeon Q2Prime

Gyeon Q2Prime – професійне керамічне покриття, яке має не тільки міцність, але й високу гідрофобність. Основний компонент у складі – діоксид кремнію (SiO2 понад 50%). Після кристалізації утворює плівку, стійку як до хімії (pH від 2 до 11), а й подряпин.


Захист шкіри

За салоном автомобіля потрібний ретельний догляд. Шкіряні, текстильні, пластикові вироби піддаються різного роду забрудненням та механічним ушкодженням. Все це призводить до того, що салон втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. Нанопокриття утворюють на поверхні найтонший гідрофобний шар. Захисний шар значно спрощує догляд за виробами та надає їм більш насиченого кольору. Технологія захисту заснована на наночастинках, які утворюють на поверхні міцні молекулярні сполуки. Регулярний догляд не тільки продовжить період експлуатації салону, але й зробить його набагато приємнішим.


Нанопокриття для скла

Захисне нанопокриття для скла – абсолютно прозора плівка, яка має грязе- та водовідштовхувальні властивості, а також перешкоджає утворенню льоду. Вода, що потрапила на плівку, збирається у краплі практично ідеальної сферичної форми, які легко скочуються з поверхні, збираючи за собою частинки бруду та пилу.


Захист дисків

Нанопокриття для дисків

Термостійка нанокераміка Cquartz Dlux — захист від нальоту розпеченого карбонового пилу від гальмівних колодок, слідів жиру та інших забруднень; Також нанокераміка ефективно захищає диски від агресивної дії навколишнього середовища (особливо взимку).


Нанопокриття для авто. Міфи та реальність

Останній час багато постачальників продуктів дітейлінгу ставлять акцент на назву НАНО або використовують цей префікс для маркетингу. Ми обов'язково побачимо це слово не лише у рекламі для автомобілів. Термін НАНО дуже часто використовується на ринках музики, комп'ютерних пристроїв та побутової хімії. Сьогодні вже понад 1000 виробників товарів використовують цей термін для залучення клієнтів.

НАНО – одиниця виміру, що дорівнює одній мільярдній від метра 10−9

Сучасні методи та обладнання уможливлюють більш глибокий аналіз наночастинок. Завдяки маленькому розміру ці частинки можуть більш ефективно покривати площу поверхні. Це робить їх корисним для багатьох товарів дітейлінгу, зокрема, для захисних покриттів та миючих засобів. Враховуючи, що нанотехнології є відносно новою галуззю науки з високою вартістю входу, пояснює, чому їх властивості не були використані в комерції.

Будьте уважними! Використання префікса НАНО ще не означає, що продукт містить частинки НАНО. Деякі виробники використовують префікс НАНО лише з маркетингових цілях. «Справжнє нано» починається з моменту появи нових властивостей речовин, пов'язаних з переходом до цих масштабів (Найсуттєвішою та найважливішою якістю наночастинок, основною відмінністю їх від мікро- та макрочасток є поява у них принципово нових властивостей, що не виявляються при інших розмірах.)

З чого складається нанопокриття?

Нанопокриття мають складний хімічний склад. Основним компонентом більшості нанопокриттів є оксид кремнію (SiO). Твердість нанопокриття досягається за рахунок міцної структури, яка запобігає дислокаційним зрушенням.

Скільки шарів краще зробити?

Чим більше шарів, тим краще буде захист. Головне використовувати правильні матеріали та витримувати міжшарове сушіння. Для сушіння кузова ми використовуємо камеру з IR-підігрівом до 60°С.

Що можна захистити нанопокриттям?

Завдяки сучасним технологіям, з'явилася ціла гама нових засобів захисту різних поверхонь — скляних, лакованих, хромованих, шкіряних та тканинних.

Чи зможе захистити нанопокриття від смоли з дерев?

Нанопокриття для автоБагато автолюбителів знають, що в сезон палючого сонця потрібно особливо ретельно стежити за чистотою свого авто. Справа в тому, що поверхня кузова на сонці нагрівається до 50-80 градусів. За таких умов буває достатньо всього кілька годин, щоб на лакофарбовому покритті автомобіля утворилася пляма, що не змивається від смоли, бітуму або пташиного посліду, а найбільш активно і швидко бітум проникає в лак у нагрітому стані. Особливо небезпечний рідкий бітум або гудрон, який містить більше легких нафтових фракцій і, потрапивши на ЛФП, швидше проникає в його шари.

Захисний шар нанокераміки протистоїть впливу агресивного довкілля, але з панацеєю від усіх хімічних реакцій. Нанопокриття перешкоджає проникненню сторонніх тіл у шар ЛФП та допомагає виграти час, який Вам знадобиться, щоб доїхати на мийку.

Як такий тонкий шар може захистити поверхню від подряпин?

Не всі нанопокриття захищають від подряпин. Захист від механічних пошкоджень досягається завдяки підвищенню твердості поверхні. Висока концетрація наночастинок з міцнішими ковалентними зв'язками роблять нанопокриття більш стійким, ніж інші захисту. Крім того, впорядковане розміщення наночастинок суттєво покращує блиск та знижує коефіцієнт тертя.

Що таке «пиріг»?

Для досягнення більш стійкого захисту поверхні нанопокриття наносяться в кілька шарів. Свого роду «пиріг» виходить із нанопокриттів, які доповнюють один одного, роблячи захист міцнішим. Наприклад, нанокераміка підвищує твердість ЛКП, але не має такої гідрофобності як рідке скло. І навпаки. У правильно приготовленому пиріжці з обох покриттів будуть взяті їхні найкращі хіміко-фізичні властивості.

Що таке гідрофобність?

Гідрофобність — фізична властивість молекули, яка «прагне» уникнути контакту з водою. Сама молекула у цьому випадку називається гідрофобною.

Поверхні, оброблені такими складами, на тривалий час набувають гідрофобного ефекту, вони менше брудняться і легше миються. Крім того, поверхня, оброблена нанопокриттям, краще протистоїть механічному та хімічному впливу, а також іншим зовнішнім факторам.

Чи захистить нанопокриття від «звіромийок»?

Якщо поставити собі за мету, то пошкодити можна будь-яке покриття. На жаль, від цвяхів та каміння жодне нанопокриття не врятує. Натерти автомобіль ганчіркою з піском можуть і на мийці. Для захисту від механічних пошкоджень рекомендуємо захисну плівку нового покоління. Секрет плівки полягає у захисному шарі, який наноситься на поліуретан під час виробництва. Незважаючи на товщину 150-200 мікрон, захисна плівка максимально прозора і гладка. Плівка не боїться дії гравію, піску, легких ДТП. Ще однією дуже важливою властивістю нової плівки є ефект самовідновлення. Невеликі пошкодження, подряпини (наприклад, від брудної ганчірки) видаляються гарячою водою (60°C) або на яскравому сонці.

Який найкращий захист від корозії?

Захист від корозії металу в агресивному середовищі заснований на підвищення корозійної стійкості самого металу та запобіганні контакту із середовищем за допомогою ізолюючого покриття. Найкраще з цим справляється Ceramic Pro 9H – надійний захист від корозії на 10 років.

Підбивши підсумок, виділимо основні переваги нанопокриттів:
Локальне фарбування

Тест нанопокриття

Останнім часом на ринку з'явилося багато різних засобів для захисту кузова автомобіля. Гучні назви та декларовані свійста вносять сумбур у голови не лише автолюбителів. Що ж насправді відбувається у такому маленькому масштабі?


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.


Дзеркальне полірування дисків

Дзеркальне полірування дисків

Полірування дисків за німецькою технологією Rosler дозволяє досягти якості блиску, який практично не поступається хромом. Основний процес обробки дисків відбувається на галтувальному обладнанні. За рахунок вібраційно-поступальних рухів абразив рівномірно ...


Наші роботи

 
Range Rover. Ceramic Pro 9H
 
Infinity FX. Gyeon Mohs+
 
Mercedes S500. Ceramic Pro 9H
 
BMW X5 HAMANN. Nanoskin Mega Trend
 
Cadillac Escalade. Ceramic Pro 9H
 
Jeep Grand Cherokee. Gyeon Q2Prime
 
Mercedes Gelandewagen. Nanoskin Mega Trend
 
Acura ZDX. Ceramic Pro 9H
 
Range Rover. Gyeon Q2Prime
 
BMW 328i. Ceramic Pro 9H