Реставрація автомобіля

На жаль, час відкладає свій відбиток на будь-який автомобіль. Відбуваються структурні та хімічні зміни в елементах конструкції авто. Накопичуються мікроушкодження, які неминуче з'являються у процесі експлуатації чи зберігання автомобіля. Поганий стан кузова зовсім не говорить про те, що йому ухвалено остаточний вирок. Реставрацією називається комплекс ремонтно-виготовлювальних процесів для відновлення початкових форм та функціональних характеристик автомобіля.

Колекційний та ретро авто

Термін класичний авто в загальному випадку відноситься до старовинних (ретро) автомобілів. Однак, існує дуже багато інших визначень. У Європі воліють використовувати термін олдтаймер — «Старовинний, раритетний автомобіль». Як правило, під цим словом мають на увазі машину, випущену понад 30 років тому. Ретро автомобілів є вигідним інструментом інвестування. Тим більше, якщо йдеться про колекційні екземпляри, вартість яких підвищується з року в рік.

Як свідчить індекс інвестицій у предмети розкоші, що складається міжнародним агентством Knight Frank за п'яти- та десятирічний періоди, вкладення у топові марки класичних автомобілів принесли 161 та 467% доходу відповідно. Інвестувати в раритетні авто виявилося вигідніше, ніж у золото, у стартапи чи акції компаній, що ростуть.

Під "ретро" або "раритетом" мають на увазі досить старий автомобіль, в силу віку вже не здатний виконувати функції повсякденного автомобіля.

Існує безліч сучасних засобів для швидкого захисту кузова від негативного впливу навколишнього середовища. Усі вони зводяться до нанесення на поверхню кузова автомобіля металів, які утворюють захисну плівку:

Захист металів від корозії

Захист металів від корозії

Корозія — це руйнування металу чи сплаву внаслідок його окислення під впливом довкілля. Найбільше корозії піддаються кузовні елементи автомобіля (особливо зварювальні з'єднання). Корозія не тільки послаблює метал, а й може спричинити руйнування кузова.


Напилення цинку

Технологічним проривом у сфері ремонту та відновлення металу стала технологія напилення. Оцинкування або цинкування — кращий захист металу та зварювальних з'єднань від корозії.


Лудіння кузова

Лудіння кузова

Лудіння — нанесення на поверхню металу шару олова або металу на його основі. Олов'яне покриття використовується для захисту металевих виробів від корозії. Його основні переваги — хороша адгезія та захист від корозії, а також легка оброблюваність.


Фарбування авто

Фарбування авто

Кузов — найдорожча частина автомобіля! Від зовнішнього вигляду авто залежить його вартість. Тому досконалі форми кузова варто підкреслити насиченим кольором і глибоким блиском.


Фарбування салона

Ремонт та фарбування салону

Ремонт та фарбування здійснюються із застосуванням систем Color Glo та Lederzentrum. Технологія дозволяє забезпечити високу якість ремонту салону автомобіля, кают яхт, катерів літаків. Після фарбування радимо захистити салон нанопокриттям.