Захисні плівки на авто

Захистна антигравійна плівка виробляється ТІЛЬКИ з ПОЛІУРЕТАНУ товщиною від 150 до 250 мкм. Еластична плівка надійно захищає кузов, оптику, скло та ін. від:

 
Захист дзеркал
 
Захист бампера
 
Захист хрому
 
Захист капота
 
Захист сонара
 
Захист фар

Найкраще встановлювати «невидимий захист» на весь кузов та оптику. Але перш за все, рекомендується захистити ударні зони: капот, бампер, передні крила, пороги, фари і габаритні вогні.


Види захисних плівок

Антигравійні плівки першого покоління виготовлялися з чистого поліуретану і не були захищені від зовнішнього впливу. Будь-яка комаха, сліди від птахів чи бітум могли буквально вкипіти у поліуретан на яскравому сонці. Суттєвим недоліком перших захисних плівок була їхня структура. крокрень. Особливо на чорних автомобілях це виглядає жахливо. Крім того, чистий поліуретан погано полірується. Через деякий час таку плівку часто доводилося міняти.

High Gloss
 
SUNTEK
 
LLUMAR Platinum

Поліуретанові плівки останнього покоління — термопластичні, гібридні, з ефектом самовідновлення. Ультрапрозорі плівки візуально непомітні навіть на білих авто. Поліуретанові плівки передусім призначені захисту ЛФП від механічного і хімічного впливу. Плівки відрізняються глибоким блиском, відсутністю шагрені і шаром, що відновлюється — Topcoat.

Matte
 
HEXIS Matte
 
HEXIS Matte

Поліуретанова плівка серії Matte має оригінальний зовнішній вигляд. Нічим не поступаючись (за зовнішніми характеристиками) матовому ЛФП, плівка має найкращий захист та гідрофобний ефект.

Тонований поліуретан
 
GSUIT Headlight
 
STEK DYNOblack

Поліуретанові плівки з відтінком чорного та сірого. Крім того, є абсолютно чорний глянець та мат. За фізико-механічними властивостями плівка практично не поступається прозорою.

Захист з ефектом
 
STEK DYNOPrism
 
STEK DYNOCarbon

Для стайлінгу тепер також використовується поліуретан. Захисна плівка з ефектом карбону та вкрапленням перламутру. Відмінне рішення не лише захистити автомобіль, а й зробити його яскравішим!

Передня частина автомобіля (так звана ударна зона) знаходиться під безперервним бомбардуванням. Кузов піскоструменить, оптика дряпається, втрачає блиск, хромовані молдинги каламутніють і тьмяніють. Доводиться їздити автомобілем, що має безліч сколів та пошкоджень, або щорічно витрачати гроші та час на перефарбування, ремонт або заміну пошкоджених деталей.

Захисні плівки останнього покоління позбавлені недоліків. Їх секрет полягає у багатошаровості. Незважаючи на товщину 150-250 мікрон, захисна плівка максимально прозора і гладка. Плівка не боїться дії гравію, піску, легких ДТП. Ще однією дуже важливою властивістю нової плівки є ефект самовідновлення. Невеликі пошкодження, подряпини (наприклад, від брудної ганчірки) видаляються гарячою водою (60°C) або на яскравому сонці.

Розглянемо детальніше основні характеристики поліуретанових плівок:

Захист салону авто

Інтер'єр автомобіля в процесі експлуатації страждає не менше кузова. Кільця, ключі та манікюри залишають за собою глибокі сліди... Захисні плівки останнього покоління мають якісніший клейовий шар і прозорістю не поступаються лаку. Перш за все варто захистити екрани керування, панель приладів, консоль, дерево та рояльний лак.

Естетика захисних плівок

Товщина плівки в 5 разів перевищує товщину шару лаку. Плівки третього покоління не мають крокренів та інших дефектів. За рахунок цього, колір під плівкою стає набагато насиченішим, а блиск глибоким. У роботі використовуємо поліуретанові плівки високого класу: Stek, Gsuit, LLumar, Suntek, ClearShield, VentureShield, Hexis.

Для забезпечення найвищого рівня захисту, рекомендується звертатися до спеціалізованих сервісів встановлення антигравійної плівки. Не варто забувати і про необхідність ретельно вичистити поверхню авто перед безпосередньою установкою даного покриття. У разі наявності невеликих дефектів або подряпин, попередньо їх рекомендується відполірувати. І нехай вас не бентежить ексклюзивність моделі вашого авто, оскільки захисну плівку можна розкроїти за індивідуальними вимірами.

Як доглядати плівку?

Антигравійну плівку можна мити через тиждень після встановлення. Доглядати плівку варто так само, як і лакофарбове покриття. Рекомендується наносити твердий віск на плівку.

Увага! Попереджайте на мийці про встановлену плівку. Сопло струменя води потрібно тримати не ближче 15 см від краю плівки.

Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.


Чим краще захистити фари?

Чим краще захистити фари?

Секрет захисту антигравійної плівки полягає у її властивостях. Завдяки своїй еластичності, поліуретанова плівка поглинає руйнівну енергію каменів, що летять назустріч. Це дозволяє розподілити вплив від удару по більшій площі покриття, знижуючи точковий ефект.


Нанопокриття

Нанопокриття

Нанопокриття не лише надасть більш глибокого блиску автомобілю, а й захистить його від дрібних подряпин та агресивного навколишнього середовища. Нанопокриття має чудові гідрофобні властивості: не затримує воду, відштовхує пил і бруд.


Полірування авто

Полірування авто

Безпечне полірування кузова автомобіля насамперед залежить від досвіду та кваліфікації майстра. Ми не «зрізаємо» шар лаку, максимально зберігаючи його товщину. Полірування кузова, деталей салону, фар, стекол та дисків — комплексний дітей та захист автомобіля.


Рояльний лак

Рояльний лак

Словосполучення саме говорить про себе. Якщо у Вас є рояль, тоді, напевно, розумієте про що мова. Справа в тому, що чорний колір вважається найдорожчим і екстравагантним. А коли його посилюють глибокою лінзою, він спричиняє ейфорію.