Полірування скла

Під час експлуатації автомобіль піддається різного роду випробуванням. Під двірники та ущільнювачі потрапляє бруд або пісок, що сприяє появі подряпин, потертостей. В результаті скло втрачає прозорість і вже не так тішить господаря авто.

Полірування лобового скла

Полірування лобового скла видаляє подряпини, які «не чіпляються нігтем». За винятком деяких випадків, шліфувати лобове скло не можна — можна отримати ефект лінзи. На бічних і задньому склі за допомогою шліфування можна усунути навіть дуже глибокі подряпини. Щоправда, у багатьох випадках вигідніше просто замінити скло.

 
Пошкодження на склі
 
Шліфування та полірування скла
 
Пошкодження на склі
 
Шліфування та полірування скла

Навіщо полірувати скло?

Полірування автомобільного склаЧинник стомлення органів зору — це лише один з негативних факторів, що впливають на комфорт поїздки та безпеку дорожнього руху, які в сукупності можуть призвести до дуже сумних наслідків. Отже, кожен автолюбитель, роблячи вибір щодо застосування заходів щодо усунення дефектів на лобовому склі, оцінюватиме свій комфорт та безпеку. Крім автомобільного скла ми поліруємо шибки мотоциклів.

Під час полірування скла необхідно враховувати, що час і ціна дуже залежить від жорсткості самого скла. Це не залежить ні від ціни автомобіля, ні від його року випуску, а залежить від скла, яке на нього встановлено. В середньому час роботи складає 4-6 годин.

Полірування авто

Полірування авто

Безпечне полірування кузова автомобіля насамперед залежить від досвіду та кваліфікації майстра. Ми не «зрізаємо» шар лаку, максимально зберігаючи його товщину. Полірування кузова, деталей салону, фар, стекол та дисків — комплексний дітей та захист автомобіля.


Нанокераміка Ceramic Pro 9H

Ceramic Pro 9H — нанопокриття останнього покоління захисту кузова від пошкоджень та впливу навколишнього середовища. Завдяки своїй хімічній формулі та високому ступеню очищення нанопокриття можна наносити до 10 шарів. Кожен додатковий шар додає глибину блиску та твердість ЛФП..


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.
Захисна плівка

Захисна плівка нового покоління не боїться дії гравію, піску, легких ДТП. Важливою властивістю нової плівки ефект самовідновлення. Невеликі пошкодження, подряпини видаляються гарячою водою (60°C) або на яскравому сонці. Товщина плівки в 5 разів перевищує товщину шару лаку.