Питання-відповідь

У Вас є питання, на яке не можете знайти відповіді? Напишіть нам його на адресу info@polirovka.kiev.ua. Найцікавіші питання будуть розміщені у нас на сайті!

Запитання:

... і відповіді:

Навіщо потрібен догляд за лакофарбовим покриттям?
Власник автомобіля завжди дбає про свого улюбленця і виконує вимоги технічного обслуговування необхідні для нормальної роботи всіх вузлів та агрегатів, але рідко замислюється про те, що лакофарбове покриття теж потребує уваги, тому що захищає все, що знаходиться всередині, від несприятливого впливу навколишнього середовища. Крім практичних цілей догляду за лакофарбовим покриттям чимале значення має і естетична сторона, адже приємно усвідомлювати, що саме Ваш автомобіль найохайніший на стоянці біля роботи або магазину, а блищить він навіть краще ніж той, що тільки виїхав із салону. І вже зовсім по-іншому може скластися ділова розмова, якщо на зустріч, Ви приїдете не на затертому і брудному автомобілі, а нехай і не новому, але доглянутому, чистому і блискучому улюбленцю, що характеризує Вас як людину, яка дбає про свій імідж.

А в якому стані Ваш авто?
Отже, маленький тест на чистоту та доглянутість лакофарбового покриття Вашої машини. Покладіть руку на капот або кришку багажника щойно вимитого та висушеного автомобіля та поводьте долонею по поверхні. Якщо на дотик поверхня шорстка, а при протиранні Ви чуєте звук, це перші ознаки того, що на лаку є оксид - плівка, що не змивається, сприяє накопиченню бруду на поверхні і негативному впливу на лакофарбове покриття.

А тепер, коли Ви відчули в якому стані знаходиться поверхня Вашого улюбленця задайте собі питання, як довго мій красень буде виглядати так, щоб мені не було соромно під'їхати на ділову зустріч або підвести кохану дівчину чи юнака, та й просто почуватися комфортно від свідомості, що машина, на якій я їду виглядає якщо не шикарно, то, принаймні, гідно.


Як перевірити можливість безбарвного усунення подряпини чи дефекту?
Забираються подряпини глибиною не більше 40-50 мкм. Перевірити це можна просто! Змочіть поверхню водою. Якщо шар води приховує пошкодження, його можна заполірувати. В іншому випадку необхідне локальне фарбування.


Чому автомобіль перестає блищати?
Слабкість і нестача блиску пофарбованої поверхні кузова автомобіля — наслідок впливу на лакофарбову поверхню різних факторів, які можна розбити на кілька основних груп. /p>


Все це призводить до того, що промінь (потік) світла, що падає на автомобіль, не відбивається повністю від поверхні, а, розбиваючись про мікронерівність, розсіюється в різні боки, і, відповідно, таку поверхню людське око сприймає як більш тьмяну.


А що таке полірування?
Полірування — це технологічний процес, за допомогою якого (як мінімум) досягається поліпшення споживчих властивостей та якостей як лакофарбової поверхні, так і автомобіля в цілому.

Поліролі — емульсії різної в'язкості (часто на водній основі), що отримуються змішуванням у потужних міксерах різнорідних компонентів, необхідних для створення гладкої, блискучої лакофарбової поверхні.


Чи можна зробити захисне полірування в домашніх умовах?
На кузові автомобіля, що вже «зносився», а зношується поверхневий шар без захисту в наших умовах досить швидко, є незліченне кількість рисок і мікронерівностей, що перетинаються і проникають одна в одну. Виходить, що при нанесенні захисних поліролей на подряпану поверхню (найчастіше в «домашніх» умовах) може виникнути своєрідний «парниковий ефект». Якщо заповнити мікроризики не виходить, а це може статися з двох причин: розмір частинок восків становить 15-20 мкм, і навіть у так званих нановосків - на сьогодні в діапазоні 3-5 мкм, отже, ризики (у якихось випадках) їх «запхати» буде важкувато, та й ніхто не дасть гарантії, що «захисту» на основі полімерів «затечуть» у ці ризики і витіснять воду. Тому, якщо утворена «плівка» парогазонепроникна, то волога, що випаровується, може прискорити процес руйнування «захисту» в порівнянні з аналогічним «захистом», але нанесеною на попередньо відполіровану (абразивно) поверхню.