Нанокераміка Ceramic Pro 9H

Ceramic Pro 9H — нанопокриття останнього покоління захисту кузова від пошкоджень та негативного впливу навколишнього середовища. Популярність Ceramic Pro 9H обумовлена не лише маркетингом компанії Nanoshine LTD, але й справді якісним продуктом, який завоював серця багатьох автолюбителів.

Унікальність нанопокриття Ceramic Pro 9H полягає у принципі його на молекулярному рівні. Високу міцність ковалентний зв'язок скріплює наночастинки кераміки з лакофарбовим покриттям Вашого авто. Нанокераміка утворює міцний зв'язок із атомами поверхні авто. Тому, склад виявляє високу стійкість до будь-яких, навіть дуже серйозних хімічних та механічних впливів.

Лабораторні випробування підтвердили — Ceramic Pro протримається до десяти разів довше ніж будь-які інші засоби аналогічної дії. Склад Ceramic Pro 9H був офіційно протестований всесвітньо відомою на ринку контролю та експертизи автотоварів компанією SGS. Завдяки своїм якостям Ceramic Pro 9H з успіхом застосовують не лише автомобілісти, а також власники повітряного, морського транспорту та іншої спецтехніки.

Однією з властивостей покриття є супергідрофобний ефект, в результаті чого рідина збирається в краплі і скочується з поверхні, забираючи із собою пил та бруд. Автомобіль набагато рідше доводиться мити. Висока стійкість до хімічних впливів захищає автомобіль від реагентів і дозволяє використовувати покриття навіть як антиграфіті. Безперечною перевагою є наявність у нанопокритті фільтра, яке блокує ультрафіолетове випромінювання. Оброблена поверхня не вигоряє під впливом сонця, а кузов менше нагрівається у спекотну погоду.

Чим більше шарів, тим краще захист!

Завдяки своїй хімічній формулі та високому ступеню очищення нанопокриття можна наносити до 12 шарів. Залежно від кількості шарів, що наносяться, товщина нанопокриття може становити від 0,2 до 1,5 мікрон. Кожен додатковий шар додає глибину блиску та твердість ЛФП. Перед нанесенням захисту рекомендується полірування кузова.

Основні переваги Ceramic Pro 9H:

Наші роботи

 
Jaguar XJ Long. Ceramic Pro 9H
 
Range Rover. Ceramic Pro 9H
 
Mercedes S500. Ceramic Pro 9H
 
Cadillac Escalade. Ceramic Pro 9H
 
BMW 550. Ceramic Pro 9H
 
Acura ZDX. Ceramic Pro 9H
 
Mazda 6. Ceramic Pro 9H
 
BMW 328i. Ceramic Pro 9H


Локальне фарбування

Тест нанопокриття

Останнім часом на ринку з'явилося багато різних засобів для захисту кузова автомобіля. Гучні назви та декларовані свійста вносять сумбур у голови не лише автолюбителів. Що ж насправді відбувається у такому маленькому масштабі?


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.


Локальне фарбування

Усунення подряпин

Будь-які, навіть незначні механічні пошкодження та подряпини, пошкодження поверхні автомобіля, нерідко викликають у автомобілістів засмучене почуття. Набагато образливіше, коли такі проблеми виникають не з власним автомобілем, а з машиною, взятою напрокат.


Локальне фарбування

Догляд за авто

Кузов — найдорожча частина автомобіля. Природно, що дбайливий догляд за кузовом визначає як технічний стан автомобіля, його функціональність, а й формує ціну на машину.Дивіться всі роботи на G+