Рояльный лак

Словосполучення саме говорить за себе. Якщо у Вас є рояль, тоді, напевно, розумієте про що мова. Справа в тому, що чорний колір вважається найдорожчим і екстравагантним. А коли його посилюють глибокою лінзою, він викликає ейфорію.

Процес виготовлення деталей салону авто непростий. Деталі виготовляються та фарбуються у чорний колір. Ламінація деталей відбувається у 6-10 шарів. Лак створює ефект лінзи, яка посилює блиск і захищає від механічного та хімічного впливу.

Останній етап виготовлення рояльного лаку — полірування. Ламінація повинна мати абсолютно гладку, рівну поверхню без крокреня. Наприкінці ми рекомендуємо захистити поверхню нанокерамікою. Нанопокриття заповнює всі мікропори і поверхня набуває виняткового блиску.Оздоблення салону натуральним деревом

Дерево є найпоширенішим матеріалом у будівництві, а й автоіндустрії. Цінність дерева у його міцності, а й у красі, неповторності фактури. Тому дерево часто зустрічається в обробці салонів дорогих автомобілів.
Оздоблення салону

Оздоблення салону авто

Оздоблення салону не тільки підкреслює індивідуальність, але змушує по-новому подивитись інтер'єр і відчути його комфорт? Сучасні технології та матеріали дозволяють досягати високих показників в естетиці та комфорті.


Фарбування салона

Ремонт та фарбування салону

Ремонт та фарбування здійснюються із застосуванням систем Color Glo та Lederzentrum. Технологія дозволяє забезпечити високу якість ремонту салону автомобіля, кают яхт, катерів літаків. Після фарбування радимо захистити салон нанопокриттям.


Нанопокриття

Нанопокриття

Нанопокриття не лише надасть більш глибокого блиску автомобілю, а й захистить його від дрібних подряпин та агресивного навколишнього середовища. Нанопокриття має чудові гідрофобні властивості: не затримує воду, відштовхує пил і бруд.


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.