Реставрація та фарбування шкіри

За термін служби салон автомобіля піддається різним випробуванням: механічним впливам, забрудненням, перепадам температури та інше. Тому, не дивно, якщо через пару років з'являться сліди потертостей, тріщин, пошкоджень і шкіра втратить свій первісний вигляд. Звичайно, кожен автовласник хоче, щоб його інтер'єр завжди був у ідеальному стані. А варіант з пошиттям нового салону не завжди бюджетний.

Ми здійснюємо послуги реставрації салону:

 
Пошкодження на карті дверей
 
Дверна картка після ремонту
 
Пропалив на підлокітнику
 
Перетяжка підлокітника
 
Пошкодження на шкіряному сидінні
 
Сидіння після фарбування
 
Пошкодження на шкіряному сидінні
 
Сидіння після фарбування
 
Знос шкіряного сидіння
 
Перешив сидіння

Як оцінити стан салону?

Водійське сидінняПерш ніж оцінювати можливість реставрації шкіри, її потрібно почистити, видалити жири та забруднення. Після хімчистки слід ретельно вивчити усі пошкодження та вицвілі плями. Шанс відновити шкіру є у всіх випадках, якщо збереглася її структура. При цьому велику роль відіграє якість шкіри. Звичайно, можна перешити окремі сидіння або інші фрагменти, але в такому випадку невелика ймовірність, що ви зможете підібрати матеріал, ідентичний оригінальному.

Процес реставрації шкіряного салону авто включає заміну пошкоджених фрагментів (за потребою), ремонт, фарбування та захист. Під час реставрації важливо правильно відновити текстуру шкіри, щоб місце ремонту не вирізнялося. Одним із ключових моментів, що визначають успіх фарбувальних робіт, є точний підбір кольору та тону.

Які пошкодження можна відремонтувати?

Фарбування шкіряного керма

Руль – головний елемент інтерфейсу керування автомобілем. Постійна механічна дія зі шкірою рук (або рукавичок) призводить до зносу. З'являються затертості, подряпини, інколи ж і тріщини чи пропали. Крім того, шкіра керма вбирає жири, луг і бруд. Тому вимоги до фарбування керма особливо високі.

 
Пошкодження на кермі
 
Кермо після фарбування
 
Пошкодження на кермі
 
Кермо після фарбування

Перед фарбуванням кермо демонтується. Ремонт включає усунення дефектів і пошкоджень. У роботі використовуються зносостійкі, еластичні полімерні суміші. Відновлений фрагмент ні візуально, ні тактильно не відрізняється від шкіри. Після фарбування кермо розкривається захисним шаром лаку. Покриття на кермі також буде стійким і до ультрафіолетових променів.

Тільки дотримання технології забезпечує рівномірний колір та високу адгезію лакофарбового покриття на кермі. Фарбувати кермо можна, якщо збереглася основна структура шкіри. Дуже ламку або пошкоджену шкіру варто замінити.

Який блиск у автомобільної шкіри?

Великим ступенем блиск - це справа смаку. В основному, шкіра спочатку матова. Засоби по догляду та жири, механічна дія з часом надають блиску. Різниця добре помітна, якщо порівняти сидіння водія і пасажирське. Обов'язково знайдеться шматочок шкіри, що зберегла первісний вигляд.

При частковій заміні оббивки та виборі кольору зовсім забувають про ступінь блиску. Залежно від ступеня блиску захисного лаку, шкіру можна зробити матовою чи глянсовою. Через будову шкіри її можна заматувати лише певною мірою.


Дивіться всі роботи на G+