Хімічна чистка салона автомобіля

На вигляд автомобіля можна багато сказати про його господаря. Чистий, доглянутий транспортний засіб завжди підкреслить Ваш статус в очах оточуючих. У нашій студії досвідчені майстри упорядкують не тільки кузов автомобіля, а й подбають про салон.

Водійське сидінняЙдеться навіть не про красу, а про здоров'я. У пробах, взятих з керма, сидінь та підлоги автомобіля, міститься багато небезпечних мікробів. Багато хто вважає, що хімчистка потрібна тільки для видалення плям, що важко виводяться, і бруду. Мало хто думає про те, що із зовнішнім повітрям через систему вентиляції та кондиціювання в салон потрапляє безліч мікроорганізмів. Сприятливі умови в салоні (тепло, волога) сприяють розмноженню бактерій, вірусів, пилових кліщів, грибків та плісняви. Потрапляючи в дихальні шляхи людини, всі ці мікроорганізми здатні викликати алергічні реакції та хронічні захворювання. Тому необхідно своєчасно проводити хімчистку салону, одним із завдань якого є дезінфекція поверхонь.

Чому потрібно проводити хімчистку?

Як часто потрібна хімчистка? Фахівці рекомендують проводити повну хімчистку салону щорічно, сухе чищення – раз на 2 місяці.

Процес хімчистки включає наступні етапи:

Хімчистка салону включає наступний перелік робіт: обробка стелі, чищення підлоги, килимків, сидінь, торпеди, карти дверей, стійок, пластикових поверхонь, центральної консолі, попільничок та ящиків зберігання; чищення багажного відділення, системи вентиляції та кондиціювання та інших елементів салону.

Ціна хімчистки залежить від стану салону. Кожному клієнту гарантовано індивідуальний підхід та якісне обслуговування. Після ретельної хімчистки салон Вашого автомобіля набуде чистого та доглянутого вигляду.


Оздоблення деревом

Оздоблення салону авто

Цінність дерева у його красі, неповторності фактури. Такий інтер'єр зробить внутрішню естетику більш солідною та дорогою.


Фарбування салона

Ремонт та фарбування салону

Ремонт та фарбування здійснюються із застосуванням систем Color Glo та Lederzentrum. Технологія дозволяє забезпечити високу якість ремонту салону автомобіля, кают яхт, катерів літаків. Після фарбування радимо захистити салон нанопокриттям.


Локальне фарбування

Догляд за авто

Кузов — найдорожча частина автомобіля. Природно, що дбайливий догляд за кузовом визначає як технічний стан автомобіля, його функціональність, а й формує ціну на машину.


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.


Рояльний лак

Рояльний лак

Словосполучення саме говорить про себе. Якщо у Вас є рояль, тоді, напевно, розумієте про що мова. Справа в тому, що чорний колір вважається найдорожчим і екстравагантним. А коли його посилюють глибокою лінзою, він спричиняє ейфорію.


Передпродажна підготовка

Передпродажна підготовка

Перше, на що дивиться покупець при покупці автомобіля — його зовнішній вигляд. Недарма кузов вважається найдорожчою частиною. Передпродажна підготовка дозволяє забезпечити кращий товарний вигляд автомобіля, і, відповідно, збільшити його вартість.