Ремонт та фарбування салону

Ремонт та фарбування здійснюються із застосуванням систем Color Glo и Lederzentrum. Технологія дозволяє забезпечити високу якість ремонту салону автомобіля, кают яхт, катерів літаків.

Салон автомобіля має бути не тільки красивим, але також комфортним та безпечним. Вимоги до ремонту та фарбування салону автомобіля обумовлені підвищеним навантаженням в експлуатації:

Тому, для ремонту та фарбування салону використовуються фарби з підвищеною зносостійкістю, високою адгезією до поверхні та приємними на дотик (Softtouch).

«Софт тач» (англ. Soft-touch) або «Софт-філ» (англ. soft-feel) — спеціальне еластичне гумоподібне матове покриття. Наноситься на деталі та вироби, які постійно стикаються з пальцями рук — дверні ручки та карти, консолі.

Реставрація шкіри:

Ремонт сидінь автомобіля включає відновлення каркасної частини сидіння, заміну ущільнюючого матеріалу, усунення провалів або скрипу.

Заміна оббивки сидінь може знадобитися у разі пошкодження або сильного зношування. Якісна заміна оббивки дозволить відновити зовнішній вигляд автомобільного сидіння.

 
Пошкодження на шкіряному сидінні
 
Сидіння після фарбування
 
Пошкодження на шкіряному сидінні
 
Сидіння після ремонту та фарбування
 
Пошкодження на кермі
 
Кермо після фарбування
 
Неякісне фарбування шкіри
 
Сидіння після фарбування
 
Салон у чорному
 
Повне фарбування салону
 
Пошкодження на карті дверей
 
Дверна картка після ремонту

Процес ремонту та фарбування:

Ремонт пластику

Передусім потрібно розуміти, що буває багато видів пластмаси. В основному пластик у салоні автомобіля має свою структуру (текстуру). Відновлюється поверхня за допомогою гелю, який після полімеризації набуває текстури. Для фарбування пластику застосовують пластифікатор. Це робить покриття еластичним та міцнішим. Для захисту поверхні наносять матовий чи глянсовий лак.

Відновлення пластику салону

Повне фарбування салону

фарбування пластику авто Після фарбування пластмасові деталі набудуть початкового кольору, дрібні дефекти стануть менш помітними. Також за допомогою повного фарбування можна замінити колір пластику, щоб оновити інтер'єр автомобіля.

Для фарбування пластику інтер'єру ми використовуємо поліуретанові фарби на водяній основі. Фарба для пластику з ефектом Soft-touch має високу зносостійкість і приємні тактильні відчуття. Система ремонту та фарбування салону, що застосовується, протестована на авто провідних виробників: Alfa Romeo, General Motors, Mercedes, Opel, Saab, Ford, Toyota, BMW, Volvo, Volkswagen, Audi, Ferrari та Jaguar.

Фарбування кнопок керування

З часом кнопки керування на кермі та консолі втрачають свій первісний вигляд. Процес відновлення та фарбування кнопок ускладнюється іконографікою. Кожна кнопка має свій індивідуальний рисунок. Для відновлення іконок ми використовуємо обладнання ЧПУ.

 
Дефекти на кнопках управління
 
Відновлення кнопок керування
 
Зношування кнопок на кермі
 
Фарбування кнопок на кермі

Ремонт жорстких та гнучких пластиків

Пластикові деталі широко використовуються у салоні автомобіля. Причому в ході експлуатації вони страждають набагато частіше від пластикових бамперів – їх легше подряпати твердим предметом, залишити слід від випадкового дотику тліючою сигаретою.


Рояльний лак

Рояльний лак

Словосполучення саме говорить про себе. Якщо у Вас є рояль, тоді, напевно, розумієте про що мова. Справа в тому, що чорний колір вважається найдорожчим і екстравагантним. А коли його посилюють глибокою лінзою, він спричиняє ейфорію.


Оздоблення деревом

Оздоблення салону авто

Цінність дерева у його красі, неповторності фактури. Такий інтер'єр зробить внутрішню естетику більш солідною та дорогою.


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.


Дивіться всі роботи на G+