Оздоблення салону натуральним деревом

Дерево є найпоширенішим матеріалом не лише у будівництві, а й у автоіндустрії. Цінність дерева у його міцності, а й у красі, неповторності фактури. Тому дерево часто зустрічається в обробці салонів дорогих автомобілів.

У чому різниця між масивом та шпоном?

Натуральне дерево майже завжди знаходиться під впливом вологи, тепла, морозу, сонця і т. д. Масив дерева при різких перепадах веде себе непередбачувано – дерево коробить, з'являються тріщини та деформації. Для захисту масиву дерева стабілізують. Стабілізація дерева відбувається у вакуумі під тиском. Достойною альтернативою масиву є шпон – один із найпоширеніших матеріалів у декорі автомобілів. На відміну від масиву, шпон не так схильний до негативних впливів зовнішнього середовища. Зрізані пластини деревини — шпон — залишаються натуральними за кольором та структурою, зберігаючи всі принади справжньої цінної деревини.


Шпонування салону авто

За допомогою шпону в салоні автомобіля з'являються елементи декору. Такий інтер'єр зробить внутрішню естетику більш солідною та дорогою. Шпон - тонкий лист справжнього дерева (товщина його 0,5-3 мм). Наклеюється шпон на основу. Найчастіше це «фінська фанера». Фанера у свою чергу посилюється алюмінієм, який надає жорсткості всієї конструкції. Цей «пиріг» захищає дерево від перепадів температури, тріщин та деформацій.

Популярні сорти дерева:

Після поклейки шпону деталі розкриваються лаком у 6-10 шарів. Лак створює ефект лінзи, яка посилює фактуру дерева та захищає від механічного та хімічного впливу. Останнім часом набуває популярності дерево з відкритою часом. У такому разі шпон захищається одним шаром матового лаку, зберігаючи природну фактуру деревини.

Технологія шпонування досить складна і трудомістка, але отриманий результат перевершує найсміливіші очікування. Шляхетна деревина впізнається миттєво завдяки характерній текстурі з відкритими порами та складним рельєфом.

Рояльний лак

Словосполучення саме говорить про себе. Якщо у Вас є рояль, тоді, напевно, розумієте про що мова. Справа в тому, що чорний колір вважається найдорожчим і екстравагантним. А коли його посилюють глибокою лінзою, він спричиняє ейфорію.
Оздоблення салону

Оздоблення салону авто

Оздоблення салону не тільки підкреслює індивідуальність, але змушує по-новому подивитись інтер'єр і відчути його комфорт? Сучасні технології та матеріали дозволяють досягати високих показників в естетиці та комфорті.


Фарбування салона

Ремонт та фарбування салону

Ремонт та фарбування здійснюються із застосуванням систем Color Glo та Lederzentrum. Технологія дозволяє забезпечити високу якість ремонту салону автомобіля, кают яхт, катерів літаків. Після фарбування радимо захистити салон нанопокриттям.


Нанопокриття

Нанопокриття

Нанопокриття не лише надасть більш глибокого блиску автомобілю, а й захистить його від дрібних подряпин та агресивного навколишнього середовища. Нанопокриття має чудові гідрофобні властивості: не затримує воду, відштовхує пил і бруд.


Дослідження під мікроскопом

Що таке детейлінг?

Детейлінг — комплекс операцій з ретельного та повного догляду за автомобілем. Спочатку детейлінгом називалася підготовка авто для участі на виставках (showcar). Незабаром до основних завдань детейлінг додався і захист — нанесення нанокераміки, поклейка захисної плівки і т.д.